25 Temmuz 2024 Perşembe
ads
DOLAR 32.98 ₺
EURO 35.85 ₺
G.ALTIN 2,510.96 ₺
Ç.ALTIN 4,222.95 ₺
ATA 17,460.02 ₺
BİLEZİK 2,355.56 ₺

Taksi Durağı Çalışanı Sakat Köpeğe Yardımcı Oluyor

Eskişehir GündemEskişehir
Yayınlama: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 11:08 Güncelleme: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 11:13 Kaynak: İhlas Haber Ajansı Editör: Aybüke İnce

Odunpazarı’nda bir taksi durağı çalışanı, sürekli durağa gelen bel ve ayaklarından rahatsız sokak köpeğinin serinlemesi için üzerine nemli bezler örterek yardımcı oluyor.

Taksi Durağı Çalışanı Sakat Köpeğe Yardımcı Oluyor

Kemal Zeytinoğlu caddesi başında bulunan taksi durağı önünde gözlenen, üzeri bezlerle örtülü gölgede yatan köpek, müşteriler ve gelip geçenlerin ilgisini çekiyor. Durak çalışanı Fikret Kayhan Alkan, zaman zaman taksi durağına gelen köpeğin sıcak havalarda serinleyebilmesi için üzerini nemli bezlerle örtüyor. Alkan, belinden ve ayaklarından rahatsız olan köpeğin zaman zaman duraklarına geldiğini anlatarak, "Yürümekte zorlandığını gördüğüm bu köpek zaman zaman bizim taksi durağına geliyor. Cana yakınlığı ile ilgi çeken köpeğin bu durumu beni üzüyordu. Sıcak havada rahatsızlık çektiği belli oluyordu. Buraya uzanınca ben de serinleyip rahatlasın diye ıslattığım bezleri, havluları üzerine seriyorum ve rahat bir şekildi yatıyor. Benim elimden gelen bu kadarı. İlerde belki bir hayırseverin ya da veterinerin yardımı olursa çok iyi bir sevap işler. Odunpazarı’ndaki bu sevimli köpek herkesin, özellikle yerli yabancı turistlerin ilgi odağı olmuş durumda" dedi.

İlk Yorumu Sen Yaz
code