21 Haziran 2024 Cuma
ads
DOLAR 32.88 ₺
EURO 35.20 ₺
G.ALTIN 2,495.24 ₺
Ç.ALTIN 4,055.15 ₺
ATA 16,766.23 ₺
BİLEZİK 2,261.95 ₺

Eskişehir’deki Gazi Personellere Anlamlı Hediye

Eskişehir Gündem
Yayınlama: 19 Eylül 2023 Salı 14:16 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Yudum Özel

Eskişehir’deki Gazi Personellere Anlamlı Hediye
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle belediyede çalışan gazi personele, seramikten yapılmış İstiklal Madalyası takdim etti.Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla belediyede çalışan gazi personele, seramikten yapılmış İstiklal Madalyası takdim etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 19 Eylül Gaziler Günü’nde belediyede görev yapan gazi personel ile bir araya geldi.

Gazilerin millet için şeref nişanesi olduğunu belirten Büyükerşen, “Türk Milleti, tarihin her döneminde devlet kurmayı başarmış ve bağımsızlığını kanı ve canı pahasına korumayı ilke edinmiştir. Bu nedenle gazilerimiz bağımsızlığımızın, egemenliğimizin, ulusal birliğimizin ve Cumhuriyetimizin onurlu sembolleridir. Belediyemizde görevli gazi personelimiz ve tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü tebrik ediyor, hayatını kaybedenlere de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Büyükerşen daha sonra 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle ESMEK kursiyerleri tarafından seramikten yapılmış İstiklal Madalyalarını gazi personele takdim etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 19 Eylül Gaziler Günü’nde belediyede görev yapan gazi personel ile bir araya geldi. Gazilerin millet için şeref nişanesi olduğunu belirten Büyükerşen, “Türk Milleti, tarihin her döneminde devlet kurmayı başarmış ve bağımsızlığını kanı ve canı pahasına korumayı ilke edinmiştir. Bu nedenle gazilerimiz bağımsızlığımızın, egemenliğimizin, ulusal birliğimizin ve Cumhuriyetimizin onurlu sembolleridir. Belediyemizde görevli gazi personelimiz ve tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü tebrik ediyor, hayatını kaybedenlere de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Büyükerşen daha sonra 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle ESMEK kursiyerleri tarafından seramikten yapılmış İstiklal Madalyalarını gazi personele takdim etti.

İlk Yorumu Sen Yaz
code