Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden Bakan Tekin’e Ziyaret

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i makamında ziyaret etti. Millî Eğitim Bakanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, görevine kısa süre önce başlayan Bakan Tekin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Millî Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasında yürütülen iş birlikleri ve projeler ele alındı
Ziyarette, Millî Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasında yürütülen iş birlikleri ve yeni dönemde yürütülmesi planlanan projeler ele alınırken Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesinde yürütülen güncel çalışmalar hakkında da Bakan Tekin’e bilgi verdi. Anadolu Üniversitesinin açık ve uzaktan öğretim alanındaki 40 yılı aşan tecrübesi ve güçlü altyapısıyla öğrencilerinin öğretim faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesinin birçok yükseköğretim kurumuna da uzaktan öğretim faaliyetlerinde önemli katkılar sunduğunu belirtti.
Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ise açık ve uzaktan öğretim alanında global ölçekte nitelikli eğitim hizmetleri sunan Anadolu Üniversitesinin, bu alanda öncü ve çok köklü bir kurum olduğunu ifade ederek Rektör Prof. Dr. Erdal’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir