Anadolu Üniversitesi ve Tayland STOU Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Anadolu Üniversitesi ve Tayland STOU Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
Yayınlama: 15.02.2024
0
A+
A-

Anadolu Üniversitesi ve Tayland Sukhothai Thammathirat Açık Üniversitesi (STOU) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Anadolu Universitesi ve Tayland STOU Arasinda Is Birligi Protokolu Imzalandi Eskişehir Haberleri

Çevrim içi olarak düzenlenen imza töreni Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal ve STOU Başkan Vekili Prof. Dr. Phanompatt Smitananda arasında gerçekleştirildi. Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Resül Usul, Uluslararası İlişkiler Birimi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Gökçekuyu, Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Serpil Koçdar ile Eğitim, Öğrenim Desteği ve Araştırmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Vekili Doç. Dr. Narathip Sririam, Akademik Hizmetler, Kültürel Koruma ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Vekili Dr. Öğr. Üyesi Gan Chanyawudhiwan ve Uluslararası İlişkileri Birimi Müdür Vekili Rattip Phukkeson da imza töreninde yer aldı.

Personel ve öğrenci değişimi öncelik olacak
İmzalanan iş birliği protokolü kapsamında Anadolu Üniversitesi ve STOU arasında Öğrenci ve Akademik Personel Değişim programlarının uygulanması yer alıyor. Aynı zamanda iki üniversite araştırma faaliyetlerine katılarak akademik toplantılar ve seminerler düzenleyecek. Bu içerikler kapsamında da öğrenci ve personel hareketliliğinde olduğu gibi akademik materyaller ve buna bağlı ortaya çıkan araştırmalar iş birliği kapsamında eğitim öğretim faaliyetlerine dahil edilecek.

Eskişehir Durum Kurumsal İletişim ve Haber Müdürü
    Bir Yorum Yazın

    Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

    Henüz yorum yapılmamış.