25 Temmuz 2024 Perşembe
ads
DOLAR 32.99 ₺
EURO 35.88 ₺
G.ALTIN 2,504.13 ₺
Ç.ALTIN 4,222.95 ₺
ATA 17,460.02 ₺
BİLEZİK 2,355.56 ₺

Baksan Uluönder Köprüsü, Çamlıcadan Daha çok kullanılıyor

Eskişehir Durum ÖzelEskişehir
Yayınlama: 6 Temmuz 2024 Cumartesi 11:24 Güncelleme: 6 Temmuz 2024 Cumartesi 13:49 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Admin

Eskişehir Belediyesi, Ertuğrulgazi Mahallesi Bahar Sokak ile Çamlıca Mahallesi Kanalboyu Sokak’ı bağlayan TCDD Çilem Köprüsü üzerinde başarılı bir asfalt yenileme çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşlar, benzer çalışmanın Baksan ve Uluönder mahallelerini bağlayan köprüde de yapılmasını talep ediyor. Mevcut köprüdeki yamalar ve çukurlar araçlar için büyük zorluklar yaratıyor. Belediyeden acil asfaltlama ve onarım çalışmaları bekleniyor.

Baksan Uluönder Köprüsü, Çamlıcadan Daha çok kullanılıyor

Çamlıca Köprüsü Trafiğe Açıldı

Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Ertuğrulgazi Mahallesi Bahar Sokak ile Çamlıca Mahallesi Kanalboyu Sokak’ı birbirine bağlayan TCDD Çilem Köprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdi. Yapılan bu çalışmalar, trafiği zora sokmadan gece saatlerinde tamamlandı ve büyük bir özveriyle gerçekleştirildi. Çalışmaların başarılı bir şekilde tamamlanmasından dolayı Eskişehir Belediyesi’ne teşekkürlerimizi sunarız.

Baksan Uluönder Köprüsü Sırada mı ?

Ancak, benzer durumda olan ve acil yapılması gereken bir başka köprü de mevcut. Baksan ve Uluönder mahallelerini birbirine bağlayan köprüde de acil onarım ve asfaltlama çalışmaları yapılması gerekiyor. Vatandaşlardan bu yönde pek çok istek geliyor. Mevcut köprüdeki yamalar ve çukurlar, yol kot farkı nedeniyle araçlar için büyük zorluklar yaratıyor. Çamlıca Köprüsü gibi Eskişehir’e ve bu mahallelere de hizmet tabiki belediyenin görevi olmalı. Mevcutta burası ile ilgili bir çalışma yapılacak mı veya planlandı mı bilmiyoruz, ancak Baksan Sanayi Sitesi bu yolu yoğun bir şekilde kullanıyor ve araç geçişi belki Çamlıca Köprüsü’nden bile fazla.

Eskişehir Belediyesi’nden, Baksan-Uluönder arası köprünün de asfaltlanması için de vatandaşlar acil bir çalışma talep ediyor. Bu konuda gerekenin yapılmasını ve vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için bizler de üzerimize düşeni yapıyoruz.

Çamlıca Köprüsü İçin Teşekkürler

Haber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber Resmi

Haber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber ResmiHaber Resmi

İlk Yorumu Sen Yaz
code