13 Temmuz 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 33.04 ₺
EURO 36.02 ₺
G.ALTIN 2,553.21 ₺
Ç.ALTIN 4,180.28 ₺
ATA 17,283.63 ₺
BİLEZİK 2,331.76 ₺

Eskişehirspor’da O Sorun Artık Olmayacak!

Eskişehirspor
Yayınlama: 21 Eylül 2023 Perşembe 17:57 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Yudum Özel

Eskişehirspor’da O Sorun Artık Olmayacak!
Maddi anlamda arayışlarını sürdüren, loca ve led satışlarına devam eden Eskişehirspor yönetimi sezon başlamadan futbolculara ödemeye yapmayı sürdürüyor. Yönetim geçtiğimiz sezonlarda yaşanan maaş sıkıntısını bu sezon takıma yaşatmamayı hedefliyor.
Eskişehirspor

Maddi anlamda arayışlarını sürdüren, loca ve led satışlarına devam eden Eskişehirspor yönetimi sezon başlamadan önce futbolculara ödemeye yapmayı sürdürüyor. Yönetim geçtiğimiz sezonlarda yaşanan maaş sıkıntısını bu sezon takıma yaşatmamayı hedefliyor.

Soru işareti kalmamalı

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk hedefleyen Eskişehirspor’da yönetim kaynak arayışlarını sürdürüyor. Loca ve led satışlarına devam eden yönetim, ayrıca sponsorluk görüşmelerini de devam ediyor. Buradan gelen kaynakları öncelikle mevcut kadrodaki futbolculara kullanan Es Es yönetimi, futbolcuların sezon başında kafalarında soru işareti kalmaması için uğraşıyor.

Büyük sıkıntılar yaşanmıştı Eskişehirspor

Her ne kadar amatör kümede olsa da bu sezon kulübü profesyonel bir şekilde yönetmeyi hedefleyen yönetim, futbolcuları maddi anlamda rahatlatmak istiyor. Geçtiğimiz sezonlarda yaşanan alacak krizleri yüzünden büyük zorluklar yaşayan Eskişehirspor, Bölgesel Amatör Lig’de aynı sıkıntıları yaşamayıp şampiyonluğa odaklanmayı hedefliyor. Yönetim, şimdiye kadar mevcut futbolcuların alacağının birçoğunu ödemiş durumda.

Güleryüz’den loca desteği

Eskişehirspor’da loca satışları devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Güleryüz, loca alarak kulübe destek oldu. Siyah-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “Tepebaşı Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Güleryüz, bir adet batı loca alarak kulübümüze destek olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Yönetim ziyaretlerini sürdürüyorEskişehirspor

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca ziyaretlerini sürdürüyor. Koca son olarak Propazar şirketi sahibi Yaşar Kıyak’ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası kulüpten yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Erkan Koca, Propazar şirketi sahibi Yaşar Kıyak’ı ziyaret etti. Sn. Yaşar Kıyak’a misafirperverliği ve destekleri için teşekkür ederiz” denildi.

Sürücü loca aldı

Eskişehirspor

Eskişehirspor’a loca desteği devam ediyor. Siyah Kırmızılı kulübe son olarak eski yönetici Özgür Sürücü destek oldu. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Eski yöneticilerimizden Özgür Sürücü bir adet batı loca alarak kulübümüze destek olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.”
İlk Yorumu Sen Yaz
code