EsEs’in Kombineleri Bugün Satışa Çıkıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eskişehirspor, yeni sezon kombine kart satışa çıkış tarihi ve fiyatlarını açıkladı. 

eskişehirspor

Siyah-kırmızılı kulüp, yeni sezon ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’de oynayacak ve kombine kartların fiyatları da buna göre belirlendi. Taraftarlar, bu kombine kartları 250 TL, 500 TL ve 2.000 TL gibi fiyatlara satın alabilecek.

Kulübün resmi açıklamasında, “Sezon boyunca her maçta bizlere eşlik etmek için alacağınız kombine kartın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Birlikte kazanacağımız zaferlerde ve unutulmaz anılarda bizlerle birlikte olabileceğiniz bu sezon boyunca takımımıza destek sağlamanın ayrıcalığı sizin olabilir. Kombine kartlarınız hazır bir şekilde basılı olacak ve nostaljik bir ürün olarak koleksiyonlarınıza eklenebilir.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca “Kombine kartlarınızı, Pazartesi saat 12’den itibaren kulüp merkezinden ve Kanatlı AVM’den satın alabilirsiniz” denildi.

2023-2024 Eskişehirspor kombine fiyatları
Eskişehirspor’un yeni kombine kart fiyatları açıklandı: Kale arkası kombine kartlar 250 lira, doğu maraton kombine kartları 500 lira, batı VIP kombine kartları ise 2 bin lira olarak belirlendi. Eskişehir taraftarının desteği ile birlikte, kulübe kombine kart satışlarının rekor kıracak bir hâl alması bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir