Eskişehir Sanat HaberleriEskişehir Gündem

Eskişehir’in Muhteşem Çocukları Bodrum Konseri için Hazır

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 30 Eylül Cumartesi günü Bodrum’da vereceği konser öncesi son provalarını gerçekleştiriyor.

Muhteşem çocuklar bodrum konseri için hazır
Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, verdiği konserler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi ve Bodrum Belediyesi arasındaki kardeş şehir ilişkileri çerçevesinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle proje paylaşımları, fikir alışverişleri devam ederken, kültür ve sanat alanında da çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Bu çerçevede Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası bu kez kardeş şehir Bodrum’da konser verecek. 30 Eylül Cumartesi günü Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde ve Simay Pala’nın şefliğinde gerçekleşecek konserin hazırlıkları da tüm hızıyla devam ediyor. Elde ettiği başarılar ile ünü Türkiye sınırlarını aşan İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, hazırlıklarını sürdürürken, öğrenciler müzik yapmaktan ve izleyici karşısına çıkacakları için de çok heyecanlı olduklarını söylüyor.

Muhteşem çocuklar bodrum konseri için hazır
Yeşiltepe Mahallesi’ndeki eğitim ve çalışma merkezinde Bodrum’da verecekleri konser için hazırlanan 60 öğrenci, The Snow Storm, Underground Tango, Radetzky March, Can-Can ve Caravan adlı eserlerini seslendirecek. 30 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de OASİS Bodrum’da gerçekleşecek konsere tüm Bodrumlular davet edildi.

Alakalı Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu