Eskişehir’de Davranışlarıyla Örnek Cami İmamı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eskişehir’deki din görevlisi Soner Şahin, kendi imkanları ve hayırseverlerin desteği ile öncelikle yetimler olmak üzere 30 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı.

Cami imamından ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye yardımı
Eskişehir Hacı Ahmet Yavuzer Cami İmamı Soner Şahin, 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasıyla, başta yetim öğrenciler olmak üzere 30 öğrenciye, okul çantası, defter, kalem, silgi, kuru boya, suluboya gibi kırtasiye yardımı yaptı. Yardım severliğiyle bilinen din görevlisi Şahin, kendi imkanları ve hayırseverlerin desteği ile yeni eğitim öğretim yılında da kırtasiye malzemesi ihtiyacı olan çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğini belirti.

“Amacım camii avlusunda minare gölgesinde hoş bir seda bırakmak”

Cami imamından ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye yardımı
Cami imamı Şahin, “Başta yetim çocuklarımız olmak üzere okul çantası, defter, kalem, silgi, kuru boya, suluboya, gibi kırtasiye malzemeleri ihtiyacı olan onlarca çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Hiçbir çocuğumuzun okula çantasız defter kalemsiz gitmesine asla gönlümüz razı değil. Elimizden geldiğince onların tüm ihtiyaçlarını Allah’ın izniyle karşılamaya devam edeceğim. Ahmet Yavuzer Camii İmam Hatip’i olarak amacım cami avlusunda minare gölgesinde hoş bir seda bırakmak.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir