25 Temmuz 2024 Perşembe
ads
DOLAR 33.05 ₺
EURO 36.00 ₺
G.ALTIN 2,517.14 ₺
Ç.ALTIN 4,172.16 ₺
ATA 17,250.05 ₺
BİLEZİK 2,327.23 ₺

Eskişehir’de Çok Konuşulacak Olay!

Eskişehir Gündem
Yayınlama: 29 Eylül 2023 Cuma 13:57 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Yudum Özel

Eskişehir’de Çok Konuşulacak Olay!
Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hızır Bey Öğrenci Yurdu’nda görevli bir personelin farklı dairelerde görev yapan 3 kişi tarafından darp edilip hakarete uğradığı iddia edildi. 
Kaynak : Abdullah Güçlü
Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hızır Bey Öğrenci Yurdu’nda görevli bir personelin farklı dairelerde görev yapan 3 kişi tarafından darp edilip hakarete uğradığı öne sürüldü. Tepebaşı Orta Mahalle’deki Hızır Bey Öğrenci Yurdu’nda meydana gelen olayı Büro Memur-Sen Eskişehir 2 No’lu Şubesi duyurdu.
Sendikanın sosyal medya hesabından “Devletin kurumunda derebeylik olmaz!” başlığıyla yapılan paylaşımda, şu ifadelere yer verildi: “28 Eylül sabah saat 10.00 civarı Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hızır Bey Öğrenci Yurdu’na gelen Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı’nda görev yapan, aynı zamanda Kamu-Sen il temsilciliği görevini yürüten Alp Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde tesis amiri olarak görev yapan Gökhan Arslan, Defterdarlık personeli Mehmet Göç, kamera kayıtları önünde Hızır Bey Öğrenci Yurdu’nda görevli personel Fatih Özüdoğru’ya şiddet uygulamış, tehdit ve ağır hakaret etmişlerdir. Devlet kurumunda çalışıp memurlarımızın temsilcisi iddiasında olan sendikacılarımızı kınıyoruz. Kanun önünde mücadelemizden ödün vermeyeceğiz. Yönetici personelimize geçmiş olsun diyor, hukuki yönden her türlü desteği vererek konun takipçisi olacağız.”
Kaynak : Abdullah Güçlü
Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Kaynak : Abdullah Güçlü
İlk Yorumu Sen Yaz
code