25 Temmuz 2024 Perşembe
ads
DOLAR 32.91 ₺
EURO 35.81 ₺
G.ALTIN 2,508.87 ₺
Ç.ALTIN 4,222.95 ₺
ATA 17,460.02 ₺
BİLEZİK 2,355.56 ₺

Eskişehir Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Konseri Verdi

Eskişehir EtkinlikleriEskişehir GündemEskişehir
Yayınlama: 2 Temmuz 2024 Salı 11:29 Güncelleme: 2 Temmuz 2024 Salı 13:42 Kaynak: İhlas Haber Ajansı Editör: Aybüke Yavuz

Eskişehir Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Türk Sanat Müziği Korosu konseri büyük beğeni topladı.

Eskişehir Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Konseri Verdi

Konserin açılış konuşmasını yapan Eskişehir Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Ahmet Doğanses, "Derneğimiz tarafından düzenlediğimiz, konser, Eskişehir’in kültür ve sanatına katkıda bulunmaktadır. Derneğimiz 1993 yılında kurulan bir dernek olup, 31 yıldır güzel Eskişehir’imize ilmi, sanatsal ve kültürel alanda katkılarda bulunmaktadır. Bu kültürel, sanatsal ve ilmi çalışmalarımız, aynı perspektifte devam edecektir’’ dedi.

Türk Sanat Müziği Korosu; Koro Şefliğini Cem Aksu’nun yaptığı konserin ikinci bölümünde, konuk sanatçılar Murat Seçkin ve Ayşe Mine sahne aldı. Konserin ilk bölümündeki şarkılar koro tarafından, ikinci bölümünde ise şarkılar konuk sanatçılar Murat Seçkin ve Ayşe Mine tarafından seslendirildi. Konserde; yurdun çeşitli yörelerinden şarkılar, korodaki sanatçılar tarafından seslendirildi ve sanatseverler söylenen şarkılara hep birlikte eşlik ettiler. Türk Sanat Müziği’nin birbirinden güzide eserlerinin icra edildiği konser, sanatseverler ve davetliler tarafından beğeni topladı ve izleyicilerden tam not aldı.

Konser Sonunda: Dernek başkanı Av. Ahmet Doğanses tarafından ünlü sanatçılar Ayşe Mine ve Murat Seçkin’ e çiçek buketi takdim edildi.

İlk Yorumu Sen Yaz
code