25 Temmuz 2024 Perşembe
ads
DOLAR 32.99 ₺
EURO 35.89 ₺
G.ALTIN 2,514.08 ₺
Ç.ALTIN 4,222.95 ₺
ATA 17,460.02 ₺
BİLEZİK 2,355.56 ₺

Eskişehirspor’da Yeni Dönem: Ergün Ortakçı Teknik Direktör Olarak Göreve Başladı

SporEskişehirspor
Yayınlama: 15 Haziran 2024 Cumartesi 17:32 Güncelleme: 15 Haziran 2024 Cumartesi 17:36 Kaynak: Haber Merkezi Editör: Admin

Eskişehirspor’da Yeni Dönem: Ergün Ortakçı Teknik Direktör Olarak Göreve Başladı

Eskişehirspor’da Yeni Dönem: Ergün Ortakçı Teknik Direktör Olarak Göreve Başladı

Eskişehirspor, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlenen törenle yeni teknik direktörü Ergün Ortakçı ile resmi sözleşme imzaladı. Törene basın mensuplarının yanı sıra kulüp yetkilileri de katıldı. Eskişehirspor’un sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Bugün, Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde basın mensuplarımızın da katılımıyla Teknik Direktörümüz Ergün Ortakçı ile resmi sözleşme imzaladık.

Haber Resmi

Ergün hocamıza ve ekibine tekrardan hoş geldin diyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” denildi. Ergün Ortakçı, Eskişehirspor camiasına katılmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, "Eskişehirspor gibi köklü bir kulüpte görev alacak olmanın gururunu yaşıyorum. Hedefimiz, takımı hak ettiği yerlere taşımak ve taraftarlarımızı mutlu etmek" dedi. Yeni teknik direktörün göreve başlamasıyla birlikte, Eskişehirspor’un önümüzdeki maçlarda nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Eskişehirspor taraftarları, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla yeni teknik direktörlerine destek mesajları ilettiler ve takımın başarılı olması temennisinde bulundular. Ergün Ortakçı’nın ekibiyle birlikte kısa süre içinde takımda nasıl değişiklikler yapacağı ise merak konusu. Eskişehirspor, yeni teknik direktörleri Ergün Ortakçı yönetiminde, ligde daha üst sıralara yükselmeyi hedefliyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code