Süleyman Reyhandan Ak Parti̇ Eski̇şehi̇r Mi̇lletveki̇lleri̇ne Zi̇yaret

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

suleyman reyhandan ak parti eskisehir milletvekillerine ziyaret 771085a Eskişehir HaberleriTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 28. Dönem 2. Yasama Yılı Açılış Töreni sonrası Fatih Dönmez ve Ayşen Gürcan, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan ile bir araya geldi.

TBMM 28. Dönem 2. Yasama Yılı açıldı. AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Fatih Dönmez ve Ayşen Gürcan da TBMM’de çalışmalarına başladılar. Açılış töreni sonrası Fatih Dönmez ve Ayşen Gürcan, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen buluşmada takip edilecek konular görüşüldü. Yapılan görüşmede Süleyman Reyhan, AK Partili vekillere başarılar diledi.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, “Rabbim, hem memleketimize hem de Eskişehir’imize hayırlı hizmet etmeyi nasip eylesin” şeklinde konuştu.

Konu ile ilgili görüşlerini bildiren Prof. Dr. Ayşen Gürcan da, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını idrak etmenin heyecan ve gururuyla, gazi meclisimizin yeni yasama yılı çalışmalarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir